HOME - festival vína Jihlava
Festival vína  Jihlava - menu Festival vína  Jihlava - menu Festival vína  Jihlava - menu Festival vína  Jihlava - menu Festival vína  Jihlava - menu Festival vína  Jihlava - menu Festival vína  Jihlava - menu Festival vína  Jihlava - menu
20.3.2017

FESTIVAL VÍNA - KUPONY, SKLENIČKY

...
6.3.2017

Změna výše vstupného

Vzhledem k tomu, že DKO s.r.o. neprovozuje maloobchod, nemůže na základě pravide ...
logo DKO
Město Jihlava
Město Jihlava
facebook

Program

 
7. ročník se uskuteční v sobotu 18. března 2017
 
Festival vína je jedinečnou vinařskou přehlídku v srdci Vysočiny, kde Vás kromě ochutnávek vína z Čech a Moravy čeká i zajímavý kulturní program.  Vinaři Vám pochopitelně umožní i zakoupení těch vín, která Vás osloví a zaujmou Vaše chuťové pohárky.
 

Sedmý ročník Festivalu vína již klepe na dveře a zde přinášíme degustaci zábavy a potěšení, na které se můžete během celého dne těšit.

Již tradičně na Vás v průběhu dne čeká nejen ochutnávka kvalitních vín z celé České republiky i zahraničí, ale také doprovodný kulturní program. Na společenském sále Vás programem dne provede moderátor Petr Palovčík, k poslechu zahraje Cimbálová muzika Matěje Dohnala a těšit se můžete na řízenou degustaci a sabrage pod vedením několikanásobného mistra České republiky sommeliéra Martina Prokeše. Zábavný program dále podpoří Vladimír Hron se svým vystoupením a v podvečer nám k tanci zahrají Jiří Juránek se svou kapelou. Návštěvníci se také mohou opětovně těšit na hodnotné výhry ve slosování vstupenek.

Pro letošní rok jsme si pro Vás připravili velkou novinku a to rozšíření Festivalu vína do dalších prostor DKO. Degustovat tak budete moci také ve foyer divadelního sálu, kde Vám hudebně zpestří prostředí Cimbálová muzika souboru Vysočan.

Rozšíření prostor, doufáme, zkvalitní možnost prezentace jednotlivých vinařství a zároveň si návštěvníci budou moci lépe vychutnat Festival vína dle svého uvážení- v rušném společenském sále nebo v komornějším prostředí foyer divadelního sálu. Zvýší se také počet míst k posezení.

Těšit se můžete na již tradiční vystavovatele, ale své kvalitní víno přivezou představit také nová vinařství. Více viz sekce "vystavovatelé".

Nebude chybět rovněž pestrá nabídka „k zakousnutí k vínu“ sýrů a uzenin, tentokrát si ji přichystá bufet Slunečnice.

Vítaným zpestřením bude v letošním roce rovněž stánek s přípravou kávy, kterou k nám přiveze dvojnásobný vítěz Barista roku na Mistrovství republiky a 10. nejlepší barista na World Barista Championship v USA roku 2015 Adam Neubauer a jeho Monogram Espresso Bar. K dobré kávě si můžete vychutnat lahůdky ze Sweet Secret of Raw Lukáše Kalného.

 

down